Čas se nikdy nedá vrátit zpět… ale existují látky, které dlouho budou vypadat jak nové!

Podívejte se, jak snadně odstarníte skvrny a nečistoty z látek z řady MAGIC HOME!

 

Social network

… už běží! A víš co?

PŘESNĚ TAK! VELKÁ AKCE 2017 

Od dneska každý den budeme pro Vás doplňovat akční nabídku Vaších oblíbených sedaček v velmi kvalitních látkach

Nyní už je dostupná rozkládací sedačka INFINITY XL s korpusem v praktické eko kůži Madryt 120, Madryt 1100, Madryt 195 nebo Madryt 115 a potahem v pletenině Inari 22, 91 nebo 96 v ceně 28 990,00 Kč.

akce-rohova-sedaci-souprava-infinity-xl-2017

(a to určitě není všechno )

Social network

PECKA V LOŽNICI – ČALOUNĚNÁ POSTEL!!!

poranek

Ložnice je vlastně nejdůležitější místnost v celém domě (no možná kromě kuchyně s ledničkou ;) ) a pohodlá, komfortní postel je nezbytná pro produktivní spánek, který zaručuje dobrý den. Dneska uvádíme několika inspirací ložnic pro tělo i pro duši, což znamená pohodlných a velice moderních čalouněných postelí.   

postel-lucca

Postel Lucca >>>zde<<<

 

Jak se Tí líbí postel s prošívaným čelem např. v příjemném na dotek veluru? Nebo spíše zvoliš praktickou eko kůži? Je jen na Tobě, jaká bude Tvoje jediná a neopakovatelná postel ❤

postel-asti-2016

Postel Asti >>>zde<<<

ALE TO NENÍ VŠE!!! Když máš za sebou těžký den a odpoledné mýslíš už jen na útulnou ložníci, kde zapálíš vonné svíčky a zůstaneš celý večer, máme něco suprového. Místo svíček nabízíme ovladatelné LED osvětlení, kterým disponují některé modely čalouněných postelí.

postel-ferro

Postel Ferro >>>zde<<<

❧ Romantická ložnice, že ano? ☙

 Čalouněná postel je opravdový hit, který dodá Tvé ložnici výjimečný look. 

Ložnice… postel… spaní a blíží se víkend, tedy přejeme Všem hodně odpočinku  ;)

.

.

.

 Líbí se Ti náš blog? Máš nějaké dotazy nebo připomínky?
Tak sdílej a komentuj! Dík.
Social network

Pšššššt, víte, co dělá Lumax-tým každý den?

water-drop-2670119_960_720

Ano, ano, máte pravdu – každý den doručujeme Vám objednávky, odepisujeme na emaily, mluvíme s Vámi po telefonu ale také… KAŽDÝ DEN AKTUALIZUJEME NABÍDKU DOSTUPNÝCH LÁTEK!!! 

sampler-1508279_960_720

Vždycky chceme nabídnout něco navíc. Nám především jde o to, abyste byli spokojení s nákupem ale také zbožím, které Vám odevzdáváme.

A proto dneska uvádíme opravdově výjimečné řešení, pro Ty, kteří mají malé děti/kočky/pejsky/zvyk jíst u telky/prostě mají rádi gaučing :) Toto všechno známe velmi dobře a uvědomujeme si, že přece v dnešní době nikdo nemá čas na časově náročné číštění potahu sedačky drahými a těžko dostupnými prostředky.

A představte si, že je možné vyčistit špinavou sedačku pouze prostřednictvím VODY… Snad toto není pravda? ALE URČITĚ JE!!! Představujeme Vám látku LUCCA v moderních barevných variantách ;) 

Lucca

Omyvatelná vodou látka je dostupná u některých pohovek, rohových sedacích souprav a jiného čalouněného nábytku.

Potřebujete jen:

LÁTKU LUCCA + VODU + TEXTILNÍ HADŘÍK  = ČÍSTÁ SEDAČKA

Jednoduché, že ano? :)

Lucca je příjemná na dotek, snadná v údržbě a velmi odolná.

 Klidně když máte zájem o prohlednutí potahových látek, můžete nám napsat a domluvit schůzku s obchodním zástupcem, který příjede za Vámi a ukáže vzorníky.  

Social network

Víte, jak se správně starat o čalouněný nábytek?

girl-2430329_960_720

Každá potahová látka je jiná a jiné je také jeji čištění a údržba. Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto téma, klidně nás můžete kontaktovat.

Nicmeně, níže jsme přípravili stručný popis základních informací, které je dobře vědět jako před tak i po koupení sedačky :)

DRUH LÁTKY Popis Čištění a údržba
ekokůže Ekologické kůže jsou umělé látky, kterých povrch je výrobeny z polyuretanu. Je doporučeno pravidelně vysávat prach a čistit nábytek. Skvrny lze odstranit bílým mýdlem – je doporučeno používat mokrou bavlněnou utěrku nebo speciální čistící prostředek určený pro ekokůži. Chránit před přímým slunečním zářením a neumísťovat poblíž zdroje tepla (kuchyňské trouby, radiátory atd.). Chránit před vlhkostí. Rozlité tekutiny ihned odsát čistou utěrkou z bavlny – čistit od kraje ke středu. Dvakrát ročně ošetřit přípravkem určeným pro ekokůži.
žinylky Žinylky jsou hrubé, měkké a příjemné na dotek látky. Vyznačují se nepravidelným povrchem a změnou lesku podle úhlu dopadu světla. Je doporučeno pravidelně vysávat prach a čistit nábytek přitom je třeba se vyhnout nadměrnému tření povrchu. Chránit před škodlivým vlivem atmosferických podminek a přímým slunečním zářením. Rozlité tekutiny ihned odsát čistou utěrkou z bavlny – čistit od kraje ke středu. Nepoužívat chemikálie, bělicí přípravky a přípravky pro čištění koberců.
velury Velury jsou látky s kratkým vlasem. Mají samětový povrch a vyznačují se hedvábným leskem. Je doporučeno pravidelně vysávat prach a čistit nábytek. Skvrny čistit pomocí vody s jádrovým mýdlem – je doporučeno používat bavlněnou utěrku. Netlačit na zašpiněné místo. Netřít proti vlasu. Rozlité tekutiny ihned odsát čistou utěrkou. Chránit před přímým slunečním zářením a neumísťovat poblíž zdroje tepla (kuchyňské trouby či radiátory atd.).
pleteniny Pleteniny jsou prodyšné látky tkané na plocho s viditelnou strukturou zapletených vláken. Prach lze odstranit pomocí měkkého kartáče s přírodním vlasem nebo nástavce na čištění čalounění. Skvrny čistit pomocí vody s jádrovým mýdlem – je doporučeno používat bavlněnou utěrku. Zašpiněné místo čistit od kraje ke středu, přičemž je nutné se vyhnout promočení látky. Chránit před přímým slunečním zářením a neumísťovat poblíž zdroje tepla (kuchyňské trouby či radiátory atd.).
flok (flock) Flok je tvořený z vláken tepelně spojených se spodní vrstvou. Díky dlouhému vlasu jsou měkke a příjemné na dotek. Otlaky na povrchu a stínování je přirozená vlastnost této látky. Je doporučeno pravidelně vysávat prach a čistit nábytek pomocí měkkého kartáče. Nepoužívat chemikálie, bělicí přípravky a přípravky pro čištění koberců. Chránit před škodlivým vlivem atmosferických podminek a přímým slunečním zářením. Skvrny lze odstranit bílým mýdlem – je doporučeno používat mokrou bavlněnou utěrku. Zašpiněné místo čistit od kraje ke středu. Je třeba se vyhnout nadměrnému tření povrchu.
mikrovlákna Mikrovlákna jsou měkké a elastické látky. Vyznačují se vysokou mechanickou odolností, dobrou údržbou a čistěním. Je doporučeno pravidelně vysávat prach (nepoužívat vysavač s velkým výkonem pro běžnou udržbu) a čistit nábytek. Skvrny čistit pomocí vody s jádrovým mýdlem nebo prostředkem pro mikrovlákna – je doporučeno používat bavlněnou utěrku. Rozlité tekutiny ihned odsát čistou utěrkou z bavlny – jemně čistit od kraje ke středu. Chránit před přímým slunečním zářením a neumísťovat poblíž zdroje tepla (kuchyňské trouby či radiátory atd.).
přírodní kůže Přírodní kůže je velmi odolný, prodyšný materiál, který nevstřebává prach a tabákový kouř. V souvislosti s tím přírodní kůže se doporučuje tak osobám trpící alergiemi. Je doporučeno pravidelně odstranovat prach pomoci suché, čisticí látky na odstraňování prachu. Nenamáčet. Skvrny lze odstranit vlhkou bavlněnou utěrkou nebo speciálním čisticím prostředkem určeným pro přírodni kůži, pak nechat vyschnout při pokojové teplotě. Po čištění použit hydratační přípravek určený pro přírodní kůži. Rozlité tekutiny ihned odsát čistou utěrkou z bavlny. Chránit před přímým slunečním zářením a neumísťovat poblíž zdroje tepla (kuchyňské trouby či radiátory atd.). Dvakrát až čtyřikrát ročně ošetřit přípravkem určeným pro přírodní kůži.
Social network

SEDACÍ TOPKY, které opravdu musíte poznat

girl-1561943_960_720

Vždycky nerádi koupíme věc, kterou víme, že má již někdo jiný. Protože chceme být výjimeční? A možná milujete riskovat? Nebo většinou chceme vyzkoušet něco nového?

Ale zase na druhou stranu, pokud jde např. o dobrého kadeřníka, je lepší vybrat někoho doporučeného, že ano? Pokud máte to stejně s nábytkem tak klidně čtete dál. Tady jsme pro Vás přípravili něco, co opravdu musíte poznat: (fanfary) SEDACÍ TOPKY, což jsou nejčastěji vybírané sedačky v obchodě Lumax-nábytek.

Korfu pohovkaOpravdovou jedničkou je určitě sada rohových sedacích souprav, větších rohových sedacích souprav do U a pohovek KORFU. Velkou výhodou těchto sedaček je možnost zvolení látky korpusu a potahu. Věřte nám, výběr je opravdu obrovský ;) A pro Vaši komfortní sezení opěrky hlavy jsou polohovatelné!

rohova-sedaci-souprava-korfu-ii

rohova-sedaci-souprava-sorento

Sedačka číslo 2 je naše opravdová špička. Uvádíme Vám rohovou sedačí soupravu Sorento také s možností zvolení látky korpusu a potahu. Sorento disponuje spací plochou o rozměrech až 210x145cm!

rozklad 2

Last but not least, potlesk pro sadu GENESIS! Moderní vzhled a praktické řešení – to je přesný popis sedaček Genesis. Rohové sedací soupravy Genesis jsou rozkládací a májí úložný prostor! Pšt, nyní rohové sedací soupravy Genesis jsou pravě v akci ;)

         genesisxl1

A Vý jakou sedačku doporučujete? 

Social network

Jaký dřez vybrat do malé kuchyňky

Ne každý bydlí ve velkém domě nebo bytě, kde si může dovolit současné moderní provedení kuchyní, které počítá s několikametrovou pracovní plochou, a řadou úložných prostor. Kdo má malou kuchyňku, ten musí počítat každý centimetr místa. Proto vám poradíme, jak do malé kuchyně vybrat odpovídající dřez, který vám bude plně vyhovovat. Výrobci i na takové situace […]

Social network

Obývací stěna SPARTA skladem

Sparta_Zestaw1-1000x1000

Obývací stěna SPARTA je moderně řešený nábytek do obývacího pokoje, pracovny či ložnice.

Obývací systém SPARTA kombinuje krásu a eleganci.

Dodávame zkompletované i s LED světly.

Obývací stěna Sparta je vyrobena z z kvalitního lamina, všechny hrany jsou zakončeny lištou PCV

Součástí sestavy  Sparta je:

Komoda Sparta 46:

výška 136cm

šířka 174cm,

hloubka 42cm,

Prosklená Vitrína Sparta  06:

výška 200cm

šířka 58cm,

hloubka 42cm,

Police Sparta 01:

výška 30cm

šířka 120cm,

hloubka 22cm

Tv Stolek Sparta 40:

výška 49cm

šířka 160cm,

hloubka 42cm,

Komoda Sparta 44:

výška 136cm

šířka 116cm,

hloubka 42cm,

Konferenční stolek Sparta 99:

výška 47cm

šířka 110cm,

hloubka 60cm,

Social network

Sedací souprava Infinity Xl

Sedací souprava Infinity Xl

Sedací souprava Infinity Xl  má výplň typu bonel s větším průměrem drátu díky čemu umožňuje vyšší komfort sezení.

Nábytek z kolekce Infinity  je vyprodukován při využítí nejnovější technologie, proto očekávejte pouze vysokou kvalitu produktu.

Pro výplň sedací plochy je použit vysoce kvalitni silikon spolu s elastickými pásy. 

Bohatý výběr potahových látek

Social network

Skříň LUX

This gallery contains 1 photo.

Skříň LUX Lux skříně jsou ideálním doplňkem moderního interiéru. Jejich největší výhodou je vysoká kapacita, praktický způsob využití prostoru uvnitř skříně, a především široká škála barev. Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky, hrany jsou chráněny ABS hranou. Skříně používají hliníkové závodníky z Hettich. Police uvnitř hliníkového profilu. Tloušťka těla a čela jsou 16 mm. Technické […]

Social network